AKTUALIZACE

Kompletní (program+číselníky)

Aktualizace programů

Pro aktualizaci Vašeho programu série MEDICAL W ®, stačí spustit příslušný aktualizační program ze seznamu, uvedeného níže. Vlastní průběh instalace je zcela identický s instalací z aktualizačních CD-ROM.
Pokud by operační systém WINDOWS ® odmítal instalaci provést, tak jde o jeho zbytečně rigidní nastavení a takové upozornění můžete klidně ignorovat.
Doporučujeme používat kompletní aktualizaci, která obsahuje vždy poslední verzi programu a nejnovější číselníky. Aktualizace samotného programu má význam jen při pomalém připojení k internetu, nebo pokud provádíte aktualizaci opakovaně během krátké doby.

V případě, že používáte program na více počítačích v síti, tak proveďte instalaci nejprve na všech počítačích (samozřejmě při vypnutém programu) a teprve potom programy série MEDICAL W ® postupně spusťte .

V nutných případech (např. při potřebě kompletní instalační sady při změně vašeho PC) si můžete také vyžádat základní instalační sadu, kterou Vám obratem zašleme prostřednictvím internetu (přes portál www.uschovna.cz).

K dispozici máte verzi :
9.94/2019
Generace z :
8.6.2019
Kompletní aktualizace (programy + číselníky)  
Zde máte možnost si stáhnout nebo spustit kompletní sadu pro aktualizaci programů a číselníků podle odborností (program Setup_OdbornostAC.exe série MEDICAL W ®)
Pokud máte program řady MEDICAL W ® umístěný v jiném adresáři než instalační program nabízí, nezapomeňte tento adresář při prvém spuštění změnit.


Číselníky jsou aktualizované k 7.6.2019.
progr.+čísel. Doctor W

progr.+čísel. Inter W

progr.+čísel. Stomat W

progr.+čísel. Gynekol W

progr.+čísel. Pedia W

progr.+čísel. Pedia-Kardio W
Aktualizace programu  
Zde máte možnost si stáhnout nebo spustit instalační sadu jen pro aktualizaci programu podle odborností (program Setup_OdbornostA.exe série MEDICAL W ®)
Pokud máte program řady MEDICAL W ® umístěný v jiném adresáři než instalační program nabízí, nezapomeňte tento adresář při prvém spuštění změnit.

program Doctor W

program Inter W

program Stomat W

program Gynekol W

program Pedia W

program Pedia-Kardio W