Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\menu_file\header1_02.gif

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\_download_file\download.jpg

 

KE STAŽENÍ

VZPKontrol

FormFiller

Adobe

TeamView

TotalCmd

RAR

ARJ

Formulář

JAVA

 

Pro Vaši práci možná budete potřebovat i níže uvedené programy, které si zde můžete stáhnout. Jde převážně o volně šířitelné programy a dokumenty, u kterých není naše společnost autorem ani distributorem, pouze Vám zde nabízíme stručné informace a kontakt na tyto produkty.

 

VZPKontrol®.exe
verze 1.61
z 18.12.2018

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Kontrolní program pro kontrolu vytvořených dávek všech typů (účtování, registrace, faktury, ....). Program je poskytován od VZP ČR pro SZZ zdarma ke kontrole dávek, určených přímo pro VZP ČR.
S dávkami pro ostatní pojišťovny má trochu problém, neumí totiž správně určit pobočku u zaměstnaneckých ZP. Tuto "chybu" programu (tj. nejde o chybu dávky) je nutno při kontrole dávek pro menší ZP ignorovat.

·  Verze kontrolního programu pro číslo verze DR 6.2.37.

·  Program VZPkontrol.exe můžete spustit přímo z odkazu vlevo, nebo jej můžete stáhnout do libovolného adresáře na vašem počítači a poté spusťit.

·  Instalace programu VZPkontrol vytvoří na ploše počítače ikonu, přes kterou jej budete následně spouštět.

·  K práci programu VZPkontrol je nutná podpora Java programů. v případě potřeby je najdete dole na této stránce, odkud je můžete přímo instalovat. Nejnovější podporu pro JAVA aplikace můžete získat i na odkaze Nová Java®

·  Jestliže instalujete novou verzi programu VZPKontrol přes jeho starší verzi, je nutné při instalaci vybrat volbu Opravit. Volba Změnit, ač by se to z logiky věci zdálo jako vhodnější, tak instalaci nové verze neprovede.

FormFiller602
Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Pomocný program pro práci s formuláři, které slouží ke sběru dat výkazů resortního Programu statistických zjišťování ÚZIS ČR - tzv. STATISTIKY.
Návod na nastavení internetových prohlížečů a vlastní vyplňování formulářů najdete v nápovědě do ÚZIS.

Smlouva o zpracování osobních údajů
Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Pro povolení přístupu do Vaše PC při servisním zásahu musí být mezi Vámi a servisní firmou uzavřena Smlouva, která Vás chrání pro případ narušení bezpečnosti dat Vašich pacientů. Bez této smlouvy nebude servisní zásah možný, resp. bude z pohledu GDPR ohrožovat Vás. A to my samozřejmě nechceme dopustit.

Takže pokud jeětě smlouvu nemáte, tak doporučujeme stáhnout, nejlépe elektronicky podepsat a zaslat na hotline@vitalsoft.cz.

Adobe Acrobat Reader DC®
verze 2015.017.20053

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Prohlížeč formátu PDF (Portable Document Format), využijete jej při prohlížení různých nápověd, manuálů, návodů apod. Program též umožňuje vyhledávat v PDF souborech, přehrávat vložená multimédia, zobrazovat a uspořádávat eBooks, rozšířená podpora dostupnosti a použitelnosti zabudované v PDF. Nezbytný je rovněž pro čtení zpráv a prohlížení sestav s vyúčtováním od většiny zdravotních pojišťoven.

Klient
TeamViewer®.exe
verze 13.
(pro Vzdálenou pomoc)

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Tento program po spuštění (z tohoto odkazu, z plochy Vašeho PC nebo přímo z Vašeho programu MEDICAL W®) otevře Váš počítač pro vzdálenou pomoc, kterou Vám prostřednictvím internetového připojení poskytnou technici naší společnosti.
v praxi to proběhne tak, že spustíte klienta TeamViewer (na ploše většinou pod ikonou "VitalSoft vzdálená pomoc"), telefonicky nahlásíte technikovi vaše ID a aktuální heslo a po připojení může technik pracovat na Vašem PC, jako by seděl bezprostředně u něj.
Nezáleží na vzdálenosti, denním čase, vy jen sedíte a koukáte, jak pro Vás technik pracuje. Jediná podmínka je možnost připojení počítače k internetu, ostatní už jde samo.
Pokud vaše zabezpečení internetu neumožňuje stahování souborů *.exe, můžete klienta stáhnout ve tvaru souboru *.zip, ze kterého po rozpakování a přejmenování z VS_VP.eee na VS_VP.exe dostanete požadovaný program pro připojení.

TotalCommander®
verze 8.51a,
32 i 64 bit.OS

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Pro usnadnění práce v systému WINDOWS® doporučujeme instalovat program TotalCommander, který velmi kvalitně nahrazuje dříve používaný manager M602 ® nebo Norton®. TotalCmd vám umožní spravovat bezproblémově soubory na disku počítače, pracovat s dávkami, prohlížet je, mazat. Program rovněž velmi kvalitně podporuje práci v počítačové síti, umí pracovat s kompimovanými soubory,....., prostě desítky funkcí na jednom místě.
Tento program uvítají i naši technici při práci v rámci Vzdálené pomoci.

Win Rar®
ver. 3.50 CZ

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

32-bitová Windows® verze archivátoru RAR ® - nástroje, který umožňuje vytvářet, spravovat a provádět jiné operace s archivními soubory, tedy soubory, zkomprimovanými právě tímto programem.

ARJ®
ver. 32.0
z 02.10.2012

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Výkonný komprimační program s velmi dobrým stupněm komprese. Podporuje práci s dlouhými názvy pro Win32 a garantuje zpětnou kompatibilitu vytvořeného archivu s předchozími verzemi.
Tento archivátor je používán i pro práci se zálohami programů série MEDICAL W
®.

Formulář pro udělení plné moci
Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Formulář na udělení plné moci, potřebné k poskytování zdravotních služeb nezletilému pacientovi dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (tzv. udělení souhlasu k ošetření).
Formulář je ve formátu pdf souboru, který lze otevřít např. programem Adobe Reader

Java Runtime Environment®
1.7.0.4 - 32 bit

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Rozhraní Java Runtime Environment od Sun Microsystems® potřebné nejen pro spouštění aplikací, které vyžadují ke své funkci Java rozhraní (např. VZPKontrol.exe, portál VZP ČR,...).
Určen
pro operační systémy Windows XP/Vista/7 - 32-bit)

Java Runtime Environment®
1.7.0.4 - 64 bit

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Rozhraní Java Runtime Environment pro operační systémy Windows Vista 64bit/XP 64bit/7 - 64bit (např. VZPKontrol.exe).

Java® update
na poslední verzi

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Doporučená aktualizace jazyka Java (fy. Sun Microsystems®, Inc).
Pro komunikaci s SÚKL (systém eRecept) budete muset ve většině případů aktualizovat pomocný programovací jazyk JAVA.
Dříve byl tento nástroj nutný i pro komunikaci s VZP, ale přechodem na POINT.VZP ztratil pro vás částečně význam. V současné době vám slouží již jen ve spojitosti s programem VZPKontrol.
Odkaz směřuje vždy na aktuální verzi, platí prakticky pro všechny systémy WINDOWS® (verze 32 i 64 bitů).
Po aktualizaci je nutné restartovat internetový prohlížeč.