Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\menu_file\header1_02.gif

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\_download_file\download.jpg

 

KE STAŽENÍ

VZPKontrol

FormFiller

Adobe

TeamView

TotalCmd

RAR

ARJ

Formulář

JAVA

 

Pro Vaši práci možná budete potřebovat i níže uvedené programy, které si zde můžete stáhnout. Jde převážně o volně šířitelné programy a dokumenty, u kterých není naše společnost autorem ani distributorem, pouze Vám zde nabízíme stručné informace a kontakt na tyto produkty.

 

VZPKontrol®.exe
verze 1.61
z 18.12.2018

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Kontrolní program pro kontrolu dávek všech typů (účtování, registrace, faktury, ....). Program je poskytován od VZP ČR pro SZZ zdarma ke kontrole dávek, určených přímo pro VZP ČR.
S dávkami pro ostatní pojišťovny má problém, nechce totiž správně určit pobočku u malých ZP. Tuto "chybu" programu (tj. nejde o chybu dávky) je nutno při kontrole dávek pro menší ZP ignorovat.

·  Verze kontrolního programu pro číslo verze DR 6.2.37.

·  Program VZPkontrol.exe můžete spustit přímo z odkazu vlevo, nebo jej můžete stáhnout do počítače a poté spustit.

·  Instalace programu VZPkontrol vytvoří na ploše počítače ikonu, přes kterou jej budete následně spouštět.

·  K práci programu VZPkontrol je nutná podpora Java programů. v případě potřeby je najdete dole na této stránce. Nejnovější podporu pro JAVA aplikace můžete získat i na odkaze Nová Java®

·  Jestliže instalujete novou verzi programu VZPKontrol přes starší verzi, je nutné při instalaci vybrat volbu Opravit. Volba Změnit, ač by se to zdálo jako vhodnější, tak instalaci nové verze neprovede.

FormFiller602
Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Pomocný program pro práci s formuláři, které slouží ke sběru dat výkazů resortního Programu statistických zjišťování ÚZIS ČR - tzv. STATISTIKY.
Návod na nastavení internetových prohlížečů a vlastní vyplňování formulářů najdete v nápovědě do ÚZIS.

Smlouva o zpracování osobních údajů
Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Pro povolení přístupu do Vaše PC při servisním zásahu musí být mezi Vámi a servisní firmou uzavřena Smlouva, která Vás chrání pro případ narušení bezpečnosti dat Vašich pacientů. Bez této smlouvy nebude servisní zásah možný, resp. bude z pohledu GDPR ohrožovat Vás. A to my samozřejmě nechceme dopustit.

Takže pokud jeětě smlouvu nemáte, tak doporučujeme stáhnout, nejlépe elektronicky podepsat a zaslat na hotline@vitalsoft.cz.

Adobe Acrobat Reader DC®
verze 2015.017.20053

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Prohlížeč formátu PDF (Portable Document Format), využijete jej při prohlížení různých nápověd, manuálů, návodů apod. Program též umožňuje vyhledávat v PDF souborech, přehrávat vložená multimédia, zobrazovat a uspořádávat eBooks, rozšířená podpora dostupnosti a použitelnosti zabudované v PDF. Nezbytný je rovněž pro čtení zpráv a prohlížení sestav s vyúčtováním od většiny zdravotních pojišťoven.

Klient
TeamViewer®.exe
verze 14.
(pro Vzdálenou pomoc)

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Tento program po spuštění (z tohoto odkazu, z plochy Vašeho PC nebo přímo z Vašeho programu MEDICAL W®) otevře Váš počítač pro vzdálenou pomoc, kterou Vám prostřednictvím internetového připojení poskytnou technici naší společnosti.
V praxi to proběhne tak, že spustíte klienta TeamViewer (na ploše většinou pod ikonou "VitalSoft vzdálená pomoc"), telefonicky nahlásíte technikovi vaše ID a aktuální heslo a po připojení může technik pracovat na Vašem PC, jako by seděl bezprostředně u něj.
Nezáleží na vzdálenosti, denním čase, vy jen sedíte a koukáte, jak pro Vás technik pracuje. Jediná podmínka je možnost připojení počítače k internetu, ostatní už jde samo.
Pokud vaše zabezpečení internetu neumožňuje stahování souborů *.exe, můžete klienta stáhnout ve tvaru souboru *.zip, ze kterého po rozpakování a přejmenování z VS_VP.eee na VS_VP.exe dostanete požadovaný program pro připojení.

TotalCommander®
verze 8.51a,
32 i 64 bit.OS

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Pro usnadnění práce v systému WINDOWS® doporučujeme instalovat program TotalCommander, který velmi kvalitně nahrazuje dříve používaný manager M602 ® nebo Norton®. TotalCmd vám umožní spravovat bezproblémově soubory na disku počítače, pracovat s dávkami, prohlížet je, mazat. Program rovněž velmi kvalitně podporuje práci v počítačové síti, umí pracovat s kompimovanými soubory,....., prostě desítky funkcí na jednom místě.
Tento program uvítají i naši technici při práci v rámci Vzdálené pomoci.

Win Rar®
ver. 3.50 CZ

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

32-bitová Windows® verze archivátoru RAR ® - nástroje, který umožňuje vytvářet, spravovat a provádět jiné operace s archivními soubory, tedy soubory, zkomprimovanými právě tímto programem.

ARJ®
ver. 32.0
z 02.10.2012

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Výkonný komprimační program s velmi dobrým stupněm komprese. Podporuje práci s dlouhými názvy pro Win32 a garantuje zpětnou kompatibilitu vytvořeného archivu s předchozími verzemi.
Tento archivátor je používán i pro práci se zálohami programů série MEDICAL W
®.

Formulář pro udělení plné moci
Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Formulář na udělení plné moci, potřebné k poskytování zdravotních služeb nezletilému pacientovi dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (tzv. udělení souhlasu k ošetření).
Formulář je ve formátu pdf souboru, který lze otevřít např. programem Adobe Reader

Java Runtime Environment®
1.7.0.4 - 32 bit

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Rozhraní Java Runtime Environment od Sun Microsystems® potřebné nejen pro spouštění aplikací, které vyžadují ke své funkci Java rozhraní (např. VZPKontrol.exe, portál VZP ČR,...).
Určen
pro operační systémy Windows XP/Vista/7 - 32-bit)

Java Runtime Environment®
1.7.0.4 - 64 bit

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Rozhraní Java Runtime Environment pro operační systémy Windows Vista 64bit/XP 64bit/7 - 64bit (např. VZPKontrol.exe).

Java® update
na poslední verzi

Popis: C:\!VitalSoft\!WWW\web\pic\top.gif

Doporučená aktualizace jazyka Java (fy. Sun Microsystems®, Inc).
Pro komunikaci s SÚKL (systém eRecept) budete muset ve většině případů aktualizovat pomocný programovací jazyk JAVA.
Dříve byl tento nástroj nutný i pro komunikaci s VZP, ale přechodem na POINT.VZP ztratil pro vás částečně význam. V současné době vám slouží již jen ve spojitosti s programem VZPKontrol.
Odkaz směřuje vždy na aktuální verzi, platí prakticky pro všechny systémy WINDOWS® (verze 32 i 64 bitů).
Po aktualizaci je nutné restartovat internetový prohlížeč.